Nábytok z drevených debničiek

Nábytok z drevených debničiek

Počuli ste niekedy o bývaní s debničkami? Tento materiál je pre tvorbu nábytku stále obľúbenejší jednak pre svoj originálny a netradičný vzhľad, jednak pre svoju prirodzenú krásu prírodného dreva. Ak máte radi prestaviteľný a variabilný nábytok, je to to pravé orechové aj pre vás. „Vyladíte“ si svoj byt podľa vlastných potrieb, či už ide o policu do kuchyne, pohovku alebo celú nábytkovú stenu.

  1. Hľadáte originálny vzhľad, prirodzenú krásu prírodného materiálu a variabilitu? Nábytok z drevených debien je to pravé

Hľadáte originálny nábytok, ktorý vás priestorovo nijako nezväzuje a môžete meniť jeho usporiadanie? Pozrite sa po vybavení z drevených debničiek. Je variabilné, ľahko ho kamkoľvek prenesiete a farebne ľahko prispôsobíte interiéru.

 

  1. Drevené debničky sú stále obľúbenejší materiál. Vyrobte si z nich konferenčné stolíky do obývačky

Svet drevených debničiek sa pomaly ale isto presúva aj do nábytkového vybavenia. Vyrobte si sami doma netradičný konferenčný stolík. Získate nielen šikovné odkladacie priestory, ale uprostred aj veľmi pekné miesto na izbovú rastlinu.

  1. Vyrobte si domov poličku z debničiek. Dekorácia nebola nikdy jednoduchšia. Pracujte a žite štýlovo

Debničky od ovocia sú nielen na odpad, ale aj drevený nábytok za pár eur a takmer bez práce. Chcete dekoráciu z debničiek či originálny stôl, ktorý inde nenájdete? Knihy aj drobnosti zase zložíte do poličiek a ostane aj na zásuvky.

  1. Chýba vám v spálni vedľa postele odkladací priestor? Vyrobte si nočné stolíky z drevených debničiek

Nábytok z debničiek dobýva nielen izby, ale postupne aj spálne. Chcete mať doma originálne nočné stolíky vlastnoručnej výroby? Nie je to nič ťažké, mrknite sa na 5 postupných krokov, ako sa stanete obstojným amatérskym stolárom.

  1. Drevené debničky sú prima. Milujete čítanie, ale z potlačeného papiera? Vyrobte si doma na svoje zväzky knižnicu

Kníh máte doma toľko, že ich dávate do stĺpcov na zem. Netýrajte klasických autorov a kúpte im drevené regály z debničiek. Vyrobte si z nich knižnicu. Montáž je dobrodružstvo, ale vŕtať nemusíte. Debničky k sebe pripevníte sponami.

  1. Dajte si nohy do vodorovnej polohy a chvíľu si oddýchnite. Ako si vyrobiť debničkový taburet

Taburety do obývačky sú viacúčelovým kusom nábytku. Posadíte na ne návštevu, natiahnete si nohy z kresla, prípadne do nich aj niečo uložíte. Nepáčia sa vám tie v obchodoch? Vyrobte si ich doma svojpomocne z debničiek od ovocia.

  1. Chýbajú vám v byte úložné priestory? Vyrobte si boxy z debničiek a zaveste ich na stenu

Obľúbili ste si nábytok z debničiek? Využite ich ďalej, aj keď z nich už máte stojací regál, stolíky alebo knižnicu. Zaveste debničky naozaj pevne na stenu a vytvorte z nich dekoračné drevené police, prípadne úložné závesné boxy.

  1. Užívate doma pravidelne červené či biele kardioprotektívum? Fľaše nepovaľujte, vyrobte si z debničiek stojan na víno

Hľadáte spestrenie pre interiérovú výbavu domácnosti? Drevené debničky od ovocia a zeleniny nemusia nutne skončiť iba ako rozštiepané triesky na kúrenie v kotli. Vyrobte si z nich jednoduchý, ale štýlový debničkový držiak na víno.

  1. Urobte doma svojmu zvieraciemu miláčikovi pelech z debničiek. Zaslúži si samostatné bývanie

Veľa domácností obývajú aj štvornohí priatelia, teda psy a mačky. Mali by mať samostatný priestor na spanie, kam sa budú pravidelne vracať. Vyrobte im debničkový pelech. Čítajte 5 krokov, čo na to potrebujete a ako postupovať.

Drevené debničky sa hodia kamkoľvek, na záhradu i na doma. Nábytok z nich nie je žiadna „rýchlovka“, ale možnosť zariadiť si domácnosť variabilne, rýchlo a tiež cenovo výhodne. Vzhľadom na povahu budúceho výrobku sú prepravky od vína alebo ovocia pevný a povrchovo dobre upravený materiál. Môžete tak mať doma nielen stôl, ale napríklad aj zaujímavý súbor políc a poličiek

 

Zdieľaj: