Dámska obuv, v ktorej sa budete cítiť vždy pohodlne

Dámska obuv, v ktorej sa budete cítiť vždy pohodlne

Pohodlnosť nadovšetko! Aj vy sa riadite týmto heslom, keď vstupujete do obuvi a idete si pozrieť nové topánky?

 Týmto heslom by sme sa mali vždy riadiť, nakoľko naše nohy nás nosia a zaslúžia si dostatok pozornosti a hlavne kvalitnú obuv, ktorá by ich mala chrániť a nie im blížiť.

Ak sa chystáte nakupovať nové topánky, poradíme vám, ako si vybrať kvalitnú dámsku obuv, ktorú nebudete musieť po krátkom nosení vyhodiť.

Dámske mokasíny vhodné aj teraz v septembri

Pri slnečnom jesennom počasí si môžete pokojne dovoliť ešte aj dámske mokasíny. Odporúčame skôr farebnejšie dámske mokasíny, ktoré váš outfit v jesennom období krásne zvýraznia. Ak rada nosíte neutrálne farby, oblečenie skombinujte práve s takýmito dámskymi mokasínami.

Holé členky v kombinácii s dámskymi mokasínami sa vám „hodia“ k legínam, blúzke a dámskemu saku. Ženy milujú jednoduché minimalistické dámske mokasíny, dámske mokasíny s mašličkou, ale aj dámske mokasíny s klasickým šnurovaním v pánskom štýle.

Nech už si vyberiete ktorékoľvek, pri výbere si všímajte hlavne kvalitu (lepenie) podrážky, materiál zvršku, ale aj to, či je stielka mäkká a pohodlná. Dámske mokasíny sa dajú kombinovať s akýmkoľvek elegantným oblečením.

Členkové čižmy do „usmokleného“ počasia

Členkové čižmy sú tiež fajn obuv na jeseň. Sú vhodnejšie skôr do sychravejšieho jesenného počasia ako do toho slnečného. V ponuke jesennej obuvi jasne dominujú matné členkové čižmy z hrubšieho materiálu, ktoré majú v prípade potreby chrániť chodidlá majiteľky pre rapídnymi zmenami počasia. Poskytnú komfort a zároveň chránia nohy pre dažďom. Matné preto, lebo sú menej náchylné na poškodenie povrchu topánky.

Kvalita podrážky, zvršok a stielka

V jesennom premenlivom počasí je vždy dôležitý výber obuvi a vrstvenie. Nezabúdajte si pri výbere novej obuvi všímať to, aká kvalitná je podrážka a z akého materiálu sú topánky vyrobené. Stielka musí byť mäkučká, na dotyk príjemná a topánky vás nesmú omíňať. Výber topánky by sme mohli pokojne prirovnať aj k výberu moderných zásnubných prsteňov. Treba si všímať veľkosť, kvalitu materiálu a spracovanie.

Radšej si kúpte kvalitnú obuv, ako by ste museli každý mesiac kupovať novú a potom znova novú. V konečnom dôsledku by ste aj tak prerobili. Sú však aj také obchody a eshopy, kde kúpite lacnejšiu obuv, ale aj veľmi kvalitnú.

Zdieľaj: