Bezpečná preprava aj vašich zásielok

Bezpečná preprava aj vašich zásielok

Veľakrát sa stáva, že sa klient rozhodne pre inú firmu najmä kvôli oneskorenému dodaniu tovaru. Každý podnikateľský subjekt by si mal uvedomiť, že to, či sa k nim zákazník vráti, nerozhoduje len kvalita a cena výrobku, ale aj rýchlosť a bezpečnosť prepravy zásielky.

Ak ste na tomto pohoreli aj vy, zamerajte sa na zvýšenie bezpečnosti pri preprave vašich zásielok. Ako začať?

Začnite tým, že si kúpite bezpečné plastové obálky

To, v akom stave príde tovar od dodávateľa k zákazníkovi, ovplyvňuje aj obal. Odporúčame vám dať si vyrobiť kvalitné plastové obálky s potlačou v rôznych veľkostiach – s logom vašej firmy. Tieto plastové obálky s potlačou v rôznych formátoch vám firmy na to špecializované vyrobia presne podľa vašich požiadaviek. Klient tak bude vedieť, že to, čo mu prišlo, je od vás. Určitým spôsobom je to aj reklama vašej firmy. Sami si určíte, či chcete mať potlač len na jednej strane, alebo na oboch stranách. Zadáte počet kusov a hotovo!

Tieto obálky sú vyrobené z kvalitného pevného plastu, takže sa nebudete musieť báť, že by sa pri preprave zásielky poškodil jej obal a obsah.

Poistite si bezpečnosť zásielky pevnými bezpečnostnými plombami

Aj keď si kúpite kvalitné plastové obálky s logom vašej firmy, pochybnosti mať určite budete. Ak máte obavy, že aj napriek kvalitnému plastu, z ktorého je obálka vyrobená, sa môže dovnútra dostať nepovolaná osoba, kúpte si bezpečnostné plomby, ktoré ochránia obsah obálky pred neželaným otvorením.

To, v akom stave príde zásielka k zákazníkovi, rozhoduje, či bude aj naďalej nakupovať u vás a odporučí vás svojim známym. Nepodceňujte bezpečnosť vašich zásielok a urobte všetko preto, aby sa zásielky dostali k zákazníkom načas a nepoškodené. Vyberajte si spoľahlivú kuriérsku spoločnosť, kupujte si bezpečné plastové obálky a preventívne si nakúpte do zásoby aj bezpečnostné plomby.

Zdieľaj: