Ako sa delia tenisky

Ako sa delia tenisky

Vaše tenisky nie sú len do telocvične. Obuv navrhnutá pre športovcov sa stala súčasťou šatníka každého muža a ženy. Vaše tenisky môžu byť dokonca módnou ikonou.

Bez ohľadu na to, aké tenisky obľubujete, existuje niekoľko základných princípov, ako nosiť tenisky a niekoľko rád, ktoré by ste mali vždy dodržiavať.

Kúpte si tenisky, ktoré vyhovujú vášmu aktuálnemu šatníku. To je dobrý spôsob, ako si vybudovať vlastný štýl. Nepokúšajte sa kupovať úplne novinky. Vyberte si topánky, ktoré dopĺňajú to čo už máte, a nie topánky, ktoré vyžadujú, aby ste obmenili celý šatník.

Noste ich na správnu príležitosť (nie príliš príležitostné): Tenisky sú neuveriteľne všestranné, ale mali by sme ich pri nosení obmieňať.

Udržujte ich čisté: Nezáleží na tom, aké sú vaše tenisky pohodlné, efekt sa stratí, ak sa o ne nestaráte. Správna údržba tenisiek zahŕňa umývanie šnúrok, odstránenie pachov, čistenie podošvy a používanie obuvi podľa ich účelu.

Tenisky sú dostupné v mnohých tvaroch a veľkostiach. Váš šatník si teda môžete vhodne doplniť o kúsky, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám.

Rozdelenie tenisiek

Základné tenisky – ide o základné typy. Niekedy  môžu byť z kože, ale zvyčajne sú platené a základných farbách. Celkovo sú všeobecne cenovo dostupné a ľahko sa nosia / čistia.

Rafinované luxusné tenisky – Môžu sa podobať na základné tenisky, ale sú drahšie a často sú vyrobené zo semišu alebo kože. Sú ideálne napríklad na hudobný festival.

Klasické športové tenisky – Patria sem  Nike Air Max 90, Reebok, Asics, a iné značky. Čo bolo kedysi pripravené na šport, to sa teraz hodí do vašej módnej kolekcie.

Súčasné športové tenisky – Opäť sú to značky značky Nike, Adidas a Puma, ale s moderným štýlom a tvarmi.

Zdieľaj: