Aj vy milujete Converese?

Aj vy milujete Converese?

Ak máte radi módu a peknú obuv potom vo vašom šatníku nemôžu chýbať topánky Converse alebo Coverse Chuck Taylors. Tieto topánky vyhovujú všetkých štýlom. Napriek zjavnými rozdielom vo vzhľade a vkuse, rôzne celebrity sú fanúšikmi týchto nenapodobniteľných tenisiek. Ako sa však Converse stala módnou ikonou? Všetky hviezdy majú svoju bohatú históriu a rovnako tak aj Converse.

Pôvodná spoločnosť Converse bola založená v meste Malden, Massachusetts v roku 1908 spoločnosťou Marquis Mills Converse, ktorá nazvala novú spoločnosť Converse Rubber Shoe. Prvé roky vyrábala basketbalové tenisky a v roku 1917 posunul Converse jednoduché gumové topánky na kultúrnu ikonu, ktorú poznáme aj dnes.

Váš štýl je zrkadlom toho, kto ste. Najmä ak ide o vaše topánky. Takže čo o vás hovorí váš obľúbený pár Converse?

Vašimi Converse dávate najavo odvahu, zvyčajne ste úspešný a dávate najavo svoj super štýl. Váš šatník môže byť plný krásnych a štýlových vecí, avšak najviac budete milovať svoje Convers.

Nezáleží na tom, či idete na výlet niekde do okolia alebo na nejakú super akciu. Ak máte na sebe Conversky máte oveľa viac sebadôvery a istotu dokonalého štýlu. V mobile môžete mať tie najlepšie pesničky, ale to najlepšie na vás bude váš štýlový outfit, kde budú dominovať vaše Convers. Takýto štýl je elegantný, odvážny a cool a nemusíte sa ani moc snažiť.

Ak ste dievča, na ktoré sa nemá zabudnúť, potom musíte mať v šatníku Convers. Tie sú koniec koncov ideálnou voľbou pre akýkoľvek šatník.

 

Zdieľaj: