Výhody videoreklamy

Výhody videoreklamy

Nové video môže byť rozhodujúcim marketingovým nástrojom pre úspešný predaj vašej služby alebo produktu. Použitie reklamy môže ponúknuť možnosť rozšíriť marketingový dosah.

Video reklama rastie na obľube u väčšiny cieľových kategórii zákazníkov. Preto je využitie pre vašu reklamnú kampaň mimoriadne dôležité. Odlíšite sa od konkurencie a získate konkurenčnú výhodu.

Video je všestranné. Reklamu je možné využiť na rôznych platformách. Môže sa použiť napríklad ako mikrospot pred, v strede alebo na konci videa.

Štatistiky ukazujú, že videa zobrazené na mobilných zariadeniach majú vysokú mieru prekliky a oveľa vyššiu ako grafické reklamy.

E-mail je dôležitý marketingový nástroj. Ale oveľa účinnejší bude, ak do mailu, ktorý zasielate odoberateľom vložíte reklamné video. Je to efektívny nástroj, ako informovať o novinkách.

Videoreklama nie je určená len mladším

Samozrejme mladá generácia preferuje tento typ reklamy. Ale rovnako aj cieľová kategória 40+ čoraz viac sleduje video. Do videa môžete vložiť napríklad mobilné akčné kódy, QR kódy a iné promo.

Forma závislosti na mobilných zariadeniach rastie, a vy by ste ju mali využiť vo svoj prospech. Dobre spracované video osloví vašu cieľovú skupinu. Zaujímavým tipom môže byť umiestnenie videa na stránku známeho influenciera. Zamerajte sa na konkrétne publikum. Získate však oveľa viac. Lepšiu reputáciu a ak je video zaujímavé, môžete získať virálnu návštevnosť.

Dobrá video reklama sa vám tak môže niekoľko násobne vráti. Monkeymedia.sk vytvorí originálne video, ktoré bude spĺňať vaše očakávania. Navyše bude trendové a šité na mieru vašej cieľovej skupiny.

 

 

Zdieľaj: