Výhody jazykového pobytu

Výhody jazykového pobytu

Nech už je váš vek akýkoľvek, existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali ovládať anglický jazyk. Hovoriť anglickým  jazykom živote môže tiež vylepšiť váš životopis, ako aj praktickú zručnosť, ktorú môžete využiť pri cestovaní. V poslednej dobe rastie záujem mladých ľudí o štúdium anglického jazyka formou jazykového pobytu.

Existuje mnoho spôsobov, ako sa naučiť cudzí jazyk. Jazykový pobyt je trendová záležitosť, ktorá rastie na obľube. ENGLISHstay má najlepšie skúsenosti s touto formou výučby študentov a aj dospelých. Autentický intenzívny kurz angličtiny prebieha aj formou jeden na jedného.

A prečo táto forma výučby anglického jazyka skutočne funguje a aké výhody z toho môžete mať?

Je to lepší spôsob učenia

Učiť sa anglický jazyk s lektorom, ktorý pochádza z anglicky hovoriacej krajiny je najlepšia forma. Bežná jazykové vzdelávanie sa tradične poskytuje prostredníctvom výučby, pri ktorej študent sedí v triede a potom počúva, opakuje a absolvuje cvičenia. Intenzívny kurz vaše myšlienky sústredí len na samotný jazyk a v prostredí, kde sa rozpráva len po anglicky, budete nútený sa prispôsobiť, ale zároveň ihneď uvidíte svoj študijný progres.

Naučiť sa nový jazyk je omnoho viac, ako zdokonaliť gramatiku a slovnú zásobu. Používanie angličtiny v každodenných situáciách znamená porozumieť rôznym prízvukom a slangom. Učenie sa angličtiny od anglicky hovoriaceho prináša množstvo výhod.

ENGLISHstay ponúka anglické jazykové pobyty. V priebehu 6 denného pobytu získate 70 hodín individuálnej výučby s lektorom, ktorý pochádza z anglicky hovoriacej krajiny. Tento výnimočný výučbový program je celkom prispôsobený vašim potrebám a získate 100% pozornosť anglicky hovoriaceho lektora.

 

Zdieľaj: