Super trampolína na leto

Super trampolína na leto

Trampolíny sú obľúbené, pretože sú zárukou skvelej zábavy, ktorú si môžu dopriať deti aj dospelý,

Pri výbere trampolíny je dôležité spracovanie, pretože bezpečnosť pri skákaní je dôležitá.

Trampolíny môžete okrem zábavy využiť tiež na fitness aktivity a športovci využiť na regeneráciu. Záhradné a domáce trampolíny s bezpečnostnou sieťou, alebo aj bez nej sú veľmi trendové. Doprajte si aj vy skvelý relax na svojej záhrade.

Príjemné letné dni sú priaznivé na zábavu na čerstvom vzduchu. Ak ste sa rozhodli kúpiť novú trampolínu, mali by ste si vopred premyslieť niektoré dôležité skutočnosti.

Detská trampolína je umiestnená v exteriéry, mala by byť teda vyrobené z materiálov, ktoré sú odolné voči slnku, dažďu a vetru.

Pri výbere trampolíny pre deti je dôležitá aj veľkosť. Vybrať si môžete z rôzne veľkých trampolín. Vyberte si však trampolínu takej veľkosti, aby sa zmestila na váš pozemok a nebránila vám v iných aktivitách. Ak budú trampolínu používať aj dospelý, mali by ste si vybrať trampolínu s väčším priemerom.

Pri kúpe trampolíny tiež zohľadnite, aké je maximálne zaťaženie trampolíny. Ak budú trampolínu súčasne využívať viaceré deti a dospelý, je treba zvoliť trampolínu s maximálnym zaťažením.

Bezpečnosť je vždy prvoradá. Preto sú trampolíny zvyčajne vybavené bezpečnostnou ochrannou sieťou, ktorá zabráni vypadnúť z trampolíny. Sieť by mala byť pevná a odolná.

Vo vnútri trampolíny je vnútorná sieť, ktorá zabráni prípadnej zrážke zo stĺpikom. Takéto trampolíny sú vhodné najmä pre najmenšie deti.
Pružiny podstatným spôsobom ovplyvňujú životnosť a bezpečnosť trampolíny. Kvalitné pružiny majú väčší počet ovinov. Mali byť pevne uchytené, aby nespôsobili úraz.

Zohľadnite pri kúpe tiež kvalitu rámu a plátna na skákanie.

 

Zdieľaj: