Premiére – bývanie, ktoré má šmrnc a štýl

Premiére – bývanie, ktoré má šmrnc a štýl

Máte stabilné príjmy, chystáte sa založiť si rodinu a to jediné, čo vám ku šťastiu chýba, je vlastné bývanie? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali zhodne „áno“ a plánujete sa usadiť v Bratislave, máme pre vás riešenie.

 

Investícia do vlastnej nehnuteľnosti je jedna z najlepších, ktoré môžete spraviť. Samozrejme v prípade kvalitného výberu. A ten spočíva nie len vo zvolení vhodného dispozičného riešenia stavby, ale aj kvalite jej okolia či občianskej vybavenosti. Nie všetky byty dosahujú vyššie zmienených parametrov, ale projekt Premiére patrí medzi tie novostavby v Bratislave, ktoré spĺňajú štandardy bývania v 21. storočí.

Premiére rieši aktuálne problémy elegantne

23 podlažný komplex poskytuje jedno až štvorizbové jednotky – byty, štúdiá aj apartmány s vlastným balkónom, lodžiou alebo terasou. Trend ubúdajúcej zelene v mestách nebudete v tejto časti pozorovať, nakoľko na druhom podlaží obytného domu je plánovaná príjemná zelená terasa. A čo sa parkovania týka, to je riešené asi jedinou rozumnou formou a to podzemnými garážami. Na troch podzemných podlažiach vznikne dostatok odstavných plôch, navyše vybavených nabíjacími stanicami pre elektromobily. Predaj bytov v Bratislave s takýmto zázemím nemusí trvať dlho.

Bývajte v centre diania

Vzhľadom na to, že lokalita sa na celkovej cene za nehnuteľnosť môže podieľať aj viac ako z polovice, nie sú obytné priestory komplexu Premiére vôbec predražené. Nakoniec, môžete sa o tom presvedčiť na www.finep.sk či priamo na mieste. Dostupnosť MHD, obchodov aj miest na rekreáciu, rovnako ako zdravotníckych a edukačných zariadení hovorí jasnou rečou. Šancova ulica, na ktorej sa projekt nachádza, zároveň ponúka jednoduché napojenie na diaľnicu D2 či komunikácie vedúce k letisku a železničnej stanici.

Zdieľaj: