Pranie pre novorodencov: vyberte vhodné pracie prostriedky

Pranie pre novorodencov: vyberte vhodné pracie prostriedky

Pranie je súčasťou bežného života. Avšak pranie pre novorodencov a najmenšie deti si vyžaduje špeciálnu pozornosť a hypoalergénne pracie prostriedky.

Po narodení bábätka sa množstvo bielizne násobí! Pranie je preto takmer každodennou rutinou. Ale poradíme vám, aký si zvoliť prostriedok na pranie, aby ste dosiahli hygienicky čisté prádlo a zároveň chránili zdravie.

Aj vás možno prekvapilo, koľko nie vhodných pracích prostriedkov (nielen pre deti) sa nachádza v regáloch bežných supermarketov. Ako zodpovedná matka alebo otec si musíte vybrať prostriedky navrhnuté pre jemnú a citlivú detskú pokožku.

Profumel SOFT Melody má hypoalergénné zloženie. Prostriedok nedráždi ani veľmi citlivú pokožku.

Bežné práškové pracie prostriedky sú vyrobené z nerozpustných prísad. Tekutý hypoalergénny prací prostriedok  Profumel sa jednoducho rozpúšťa a nezanecháva žiadne zvyšky. Navyše má nádhernú vôňu inšpirovanú divokou Sicíliou.

Profumel ponúka okrem hypoalergénnych aj dezinfekčné pracie prostriedky. Zloženie je navrhnuté tak, aby bolo jemné aj k tkaninám.

Objavte aj vy produkty Profumel a urobte viac pre bezpečie vašich detí. Hygiena a zdravie musia byť na prvom mieste a preto sa spoľahnite na overenú kvalitu.

Internetový obchod luxusnepranie.sk je špecialista na žiadané talianske oleje Profumel, ktoré si zamiluje každá matka.

Ak hľadáte najlepší detskú náhradu aviváže, potom je Profumel vaša prvá voľba. Je veľmi účinný pri praní a je bez škodlivých látok. Detská bielizeň bude hygienicky čistá a pri použití dezinfekčných produktov Profumel aj hygienickejšia.

Výber vône necháme na vašej preferencii – Profumel prináša mnohé obľúbené vône.

Zdieľaj: