Obrazy aj do vašej domácnosti

Obrazy aj do vašej domácnosti

Každý z nás si z času na čas pozrie na internete zaujímavé nápady týkajúce sa interiérového dizajnu. Z času na čas potrebujeme určitú zmenu, ktorá by náš domov osviežila a po dizajnovej stránke trošku nakopla.

 Máme pre vás originálny spôsob, ako si váš domov oživiť. Nebude to inak, ako výmenou starých nemoderných matracov za nové modernejšie.

 Každá miestnosť je iná 

Obývačka je spoločenská miestnosť, kde prijímate návštevy a preto si nemôžete dovoliť do nej dávať obrazy, ktoré sa hodia do spálne. Spálňa má byť harmonický nerušivý priestor s obrazmi zobrazujúcimi prírodné motívy. Do obývačky sa vám hodia skôr abstraktné obrazy, ktoré majú za úlohu upútať a oživiť prázdne nevýrazne steny. Obrazy do obývačky by mali byť väčších rozmerov, ideálne, aby boli na plátne a opticky zväčšovali miestnosť. Pokojne siahnite po obrazoch s 3D efektom.

Obrazy do kuchyne 

Obrazy do obývačky a obrazy do spálne sú samozrejmosťou, ale čo kuchyňa? Ak máte nad jedálenským stolom prázdne miesto a neplánujete ho vyplniť ďalším úložným priestorom – policou, kúpte si pekné obrazy do kuchyne. Opäť odporúčame prírodné vzory, ktoré sa do kuchynského priestoru, kde sa pripravuje a vo väčšine prípadov aj konzumuje jedlo, budú zo všetkých vzorov hodiť azda najviac. Abstraktné vzory sa do miestnosti, akou je kuchyňa, vôbec nehodia.

Súčasťou každej jednej izby v domácnosti sú nepochybne aj dekorácie, medzi ktoré patria aj obrazy. Vyplnia prázdny priestor na stenách a v niektorých prípadoch zakryjú menšie nedokonalosti. Pri výbere nových obrazov si dajte záležať nielen na výbere motívu, ale aj kvalitu rámu a rozmery obrazu. Odporúčame vám aj obrazy na plátne. Tie krásne vyniknú v obývacej izbe nad sedacou súpravou. Zaujať vás môžu aj mozaiky z rôznych obrázkov – ideálne z vašich rodinných fotiek.

Vyberte si nový obraz do vašej domácnosti a váš domov zrazu dostane inú tvár. Za pár drobných oživíte a zmodernizujete každú miestnosť v domácnosti.

Zdieľaj: