Oblečenie na prvé rande

Oblečenie na prvé rande

Čisté tričko, vyžehlené šaty a pekné topánky. Zdá sa, že všetci vedia, aké oblečenie si dať na seba pri prvom rande. Ale ako sa skutočne ukázať, že máme štýl?

Čo si skutočne obliecť na prvé rande?

To je otázka, ktorú chcú všetci vedieť. Je naozaj dôležité, čo si obliecť na prvé rande? Petra Nováková, z internetového módneho domu pullover.sk má pre vás niekoľko dôvodov, ktoré vás môžu prekvapiť.

Aby ste mohli okamžite získať pre seba atraktívnejší a viac reprezentatívny štýl, musíte dbať aj na detaily. Nie je to ani o značke, alebo aktuálnom trende. Váš outfit musí k sebe ladiť. Ľudia vyzerajú viac sebavedome, ak sa na stretnutie dobre pripravia. Existujú však takí, čo nevedia, aké krásne šaty si vybrať na prvé rande.

Vzhľad vášho oblečenia je veľmi dôležitý.

Nemôžete ľahko zmeniť tvar tela, ale vaša voľba módneho oblečenia je niečo, čo môžete určite zmeniť. Vlastný štýl to je značka – to čo nosíte, určuje typ osoby, ktorú priťahujete.

Ak ste štýlova osoba, určite musí váš šatník obsahovať pekné dámske šaty, overaly, topy a šaty. Vaše oblečenie skutočne ovplyvňuje to, ako sa prezentujete a ako sa cítite. Na prvé rande by ste si preto mali obliecť niečo, v čom sa cítite príjemne a je určené na špeciálne príležitosti.

Aké sú časté chyby, pri výbere oblečenie na rande?

Ženy milujú podpätky, a majú ich stále,  alebo ich proste nenávidia a nikdy ich nenosia. Vždy by ste si mali obuť a obliecť odskúšané oblečenie, aby sa nestalo, že vás napríklad bude niekde oblečenie tlačiť, alebo proste zistíte, že vám zvolená kombinácia nevyhovuje. Vždy sa snažte obliecť tak, aby oblečenie zodpovedalo príležitosti.

Zdieľaj: