Nové elektrické zásuvky K45

Nové elektrické zásuvky K45

Elektrické zásuvky používame každodenne. Elektrické zásuvky potrebujeme kedykoľvek zapísane akýkoľvek elektrický spotrebič.

Na trhu si môžete kúpiť lacné zásuvky, ktoré však často nie sú vyrobené v súlade s európskymi normami. Takéto elektrické zásuvky sú životunebezpečné a môžu tiež spôsobiť škody na majetku.

Bezpečné elektrické zásuvky sú dôležité pre vašu domácnosť a tiež pre vašu firmu.

Aby bola prevádzka vašich spotrebičov bezpečná a bez akýkoľvek výpadkov, vyberte si nové elektrické zásuvky, ktoré plánujete inštalovať správne. Preťažený obvod by mohol prehriať vodiče nachádzajúce sa vo vašich stenách.

Aby ste tomu zabránili, všimnite si, koľko zásuviek a spotrebičov je už zapojených do okruhu. Uistite sa, že sila elektrického prúdu (prúdovej intenzity) zásuvky nie je väčšia ako sila obvodu. Ak máte veľké spotrebiče, malo by mať na paneli vlastný vyhradený obvod.

Pred inštaláciou elektrickej zásuvky tiež myslite na to, kam chcete zásuvku umiestniť. Najmä kancelárske priestory potrebujú zásuvky na viacerých miestach.

Samozrejme sú na trhu dostupné elektrické zásuvky, ktoré majú príjemný dizajn v rôznych farebných variantoch a sú cenovo dostupné.

Elektrické zásuvky K45 sú štandardom pre kancelárske inštalácie. Jednoducho je ich možné umiestniť do inštalačných kanálov, nábytku, podlahových krabíc… Elektrické zásuvky K45 Simon Connect prinášajú viacero výhod, pre ktoré si získali  obľubu.

TIP: V štandarde K45 sú dostupné bežné zásuvky, zásuvky s kľúčom oprávnenia (DATA) a zásuvky so signalizáciou napätia.

Vyberte si nové elektrické zásuvky, ktoré sú vysoko hodnotené špecialistami na elektroinštalácie. Zabezpečíte tak bezpečnú a bezporuchovú prevádzku vašich zariadení.

Vybrať si nové elektrické zásuvky môže byť jednoduché pre všetkých. Budú dobre ladiť s dizajnom a štýlom akéhokoľvek priestoru.

Zdieľaj: