Lyžovačka na Slovensku s ubytovaním v Terchovej

Lyžovačka na Slovensku s ubytovaním v Terchovej

Na Slovensku je veľa pekných miest, kde je možné si dobre zalyžovať a stráviť príjemnú zimnú dovolenku. Jednou z takých lokalít, kde na vás čaká dobrá lyžovačka na Slovensku, je región Malej Fatry s rázovitou obcou Terchová. Táto známa slovenská obec sa nachádza je okrem iného pre lyžiarov výnimočná tým, že v dosahu do 45 minút sú od nej vzdialené hneď tri kvalitné lyžiarske strediská. Ideálne podmienky sú tu pre lyžiarov a aj pre nelyžiarov. Veľa aktivít v zimnom období je tu k dipozícii aj pre rodiny s deťmi.

Aby bola vaša zimná dovolenka zaujímavá, pri ubytovaní sa v Terchovej budete mať na výber strediská hneď tri – Vrátnu, Kubínsku hoľu a Veľkú Raču. Všetky tri strediská majú najvyššie ohodnotenie 5 hviezdičiek. Vo všetkých sa nachádzajú vleky aj lanovky, strediská majú ľahké, stredne ťažké aj ťažké zjazdovky, sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov. Môžeme vám s radosťou odporučiť všetky tieto tri lyžiarske strediská. Najlepšie je zalyžovať si v každom z nich a užiť si v každom jedinečný lyžiarsky zážitok. Po návrate z lyžovačky si v Terchovej môžete dopriať wellness, alebo zimnú prechádzku touto rázovitou slovenskou obcou. Cez Vianoce tu môžete zažiť Jasličkovú pobožnosť, tradície v tejto obci na vás budú číhať na každom kroku.

Neďaleko centra Terchovej, kúsok od miest, kde sa narodil slovenský národný hrdina Juraj Jánošík, vám môžeme doporučiť kvalitné ubytovanie – chaty na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Tieto trojhviezdičkové chaty sú vhodné ako pre jednotlivcov tak aj pre veľké lyžiarske výpravy. Výhodou je, že viac rodín si môže prenajať celú chatu a mať tak svoje súkromie a zároveň využívať všetky služby chaty. Z výbavy chát v zime isto najviac oceníte wellness centrum so saunami a veľkou masážnou vírivou vaňou. Na Jarné prázdniny 2020 sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku s výhodným ubytovaním a skipasmi.

Zdieľaj: