Je dôležité, kto Vám robí akciu. Obráťte sa na profesionálov!

Je dôležité, kto Vám robí akciu. Obráťte sa na profesionálov!

Už dávno neplatí, že ktokoľvek s gramofónom, platňami a digitálnym fotoaparátom spraví poriadnu šou. Väčšie rodinné oslavy, stužkové slávnosti či dokonca svadby sú udalosti, na ktoré spomínate dlhé roky. Preto je dôležité, aby ste sa poriadne zabavili. Bez starostí, všetko zastrešené kvalitou a hlavne skvelým programom. Všetky tieto služby nájdete u poprednej eventovej a svadobnej agentúry – Event Slovakia / www.eventslovakia.sk  

 

 

Firemné podujatia, plesy, svadby či stužkové slávnosti. Kvalitný DJ, šikovné a elegantné hostesky, ozvučenie sály a vynikajúce led osvetlenie či profesionálny fotograf a kameraman. Všetky tieto služby nájdu domáci aj zahraniční klienti u Event Slovakia pod „jednou strechou“. Všetko podčiarknuté zárukou kvality už od roku 2010. Popredná „eventovka“ sa zameriava na všetky oblasti kvalitnej párty. Zabezpečuje komplexný servis od vyzdobenia sály, cez osvetlenie až po kvalitných umelcov. Kvalita a profesionálny prístup a naplnenie všetkých požiadaviek svojich klientov je prioritou a alfou aj omegou tejto slovenskej eventovej agentúry.

Akákoľvek požiadavka ohľadom akcií a podujatí začína osobným stretnutím na dobrej výberovej káve v prostredí príjemnej kaviarne alebo kancelárie. Kávu platí Event Slovakia. Spoločnosť má za sebou viac ako 100 spokojných klientov, zorganizovaných vyše 300 podujatí a takmer 400 obchodných stretnutí a neustále pracuje na tom, aby najbližšia akcia bola lepšou, než tá predchádzajúca.

Chcete, aby bola vaša svadba, stužková či firemná akcia tou najlepšou široko ďaleko? Zverte sa do rúk profesionálom z Event Slovakia a oni zariadia všetko do posledného detailu. Nespoliehajte sa na improvizácie a zabezpečte si skutočne kvalitné podujatie na mieru.

Web: www.eventslovakia.sk

Facebook: www.facebook.com/EventSlovakia

Instagram: www.instagram.com/eventslovakia.sk

Zdieľaj: