Čo by ste si mali ujasniť skôr, ako si začnete hľadať partnera

Čo by ste si mali ujasniť skôr, ako si začnete hľadať partnera

Mať pri sebe niekoho, s kým môžeme zdieľať príjemné a menej príjemné veci je sen každej ženy. Ak ste si len nedávno prešli nepríjemným rozchodom, čo by ste si mali ujasniť skôr, ako si začnete hľadať nového partnera?

Už ste sa spamätali z rozchodu?

Ak máte za sebou nie príliš pekný rozchod a silou mocou sa hrniete do vzťahu, verte, že to nie je práve najšťastnejšie riešenie. Ak vám chýba sex, situáciu vyriešte tak, že sa zaregistrujete do erotickej zoznamky a nájdete si niekoho len na sex. Ak ste sa ešte nespamätali z predchádzajúceho rozchodu, doprajte si čas pre seba a až keď budete presvedčená, že vás prechádzajúci vzťah a bolestivý rozchod žiadnym spôsobom neovplyvňuje, až vtedy sa pustite do hľadania nového partnera.

Neporovnávate nové známosti s predchádzajúcim partnerom?

Z každého nevydareného vzťahu by ste sa mali vždy poučiť. Ak ale porovnávate novú známosť s predchádzajúcim partnerom až príliš, vzťah z tohto nevznikne. Muži nemajú radi, keď ženy rozprávajú o svojich bývalých partneroch – o ich prednostiach, ale i o ich chybách. Dávajte si preto pozor, aby ste pred vašou novou známosťou príliš nespomínali svoju predchádzajúcu známosť.

Nehrniete sa až príliš do vzťahu?

Keď sa silou-mocou snažíme nájsť si nového partnera, práve vtedy sa nám nedarí. Ako je to možné?  Stačí keď si uvedomíte, že keď sa vám nedarí nájsť si partnera, svet sa nezrúti. Viacerým ženám sa podarilo nájsť si nový vzťah práve vtedy, keď sa prestali snažiť.

Príliš to nesiľte. Chodievajte do spoločnosti, podnikajte s kamarátkami výlety do Bratislavy a iných miest. Nikdy neviete, možno sa vám podarí s niekým zoznámiť v Bratislave alebo v inom meste na Slovensku, ktoré ste prišli spoznávať.

Skôr, ako sa pustíte do randenia a hľadania si partnera, doprajte si čas pre seba a spamätajte sa z rozchodu, príliš to nesiľte a hlavne neporovnávajte vašu novú známosť s predchádzajúcim partnerom. Držíme vám palce, aby všetko dobre dopadlo!

Zdieľaj: