Ako zväčšiť malý penis

Ako zväčšiť malý penis

Len máloktorý muž je spokojný s dĺžkou svojho prirodzenia. Na internete nájdete možno veľa „účinných“ spôsobov zväčšenia, ale máloktoré z nich sú účinné. Ak ale hľadáte účinné spôsoby, ako si zväčšiť malý penis, zopár vám ich ponúkame.

 

Prírodné prípravky

 

Zväčšiť penis si môžete prírodnými prípravkami. Medzi najznámejšie prírodné prípravky môžeme zaradiť tabletkový produkt Xtrasize. Jeho výhodou je najmä to, že v ňom nenájdete žiadne umelé zložky. Je založený čisto na prírodnej báze, takže sa nemusíte báť, že by vám tento prípravok nejakým spôsobom uškodil. Jeho nevýhodou je najmä to, že ak požadujete rýchle zväčšenie penisu, musíte si zvoliť rýchlejší, bolestivejší spôsob zväčšenia. 

Ťahové extendery 

Medzi ťahové extendery zaraďujeme napríklad Phallosan Forte. Ako už z názvu vyplýva, spôsob zväčšenia sa realizuje ťahom. Tým pádom musíte počítať aj s väčšou bolesťou.

Patrí k najúčinnejším spôsobom zväčšenia penisu a ak budete hľadať spôsob, ako zväčšiť penis, väčšina mužov vám odporučí práve tento spôsob. Ak ste ale hákliví a vadí vám bolesť, odporúčame skôr prírodné preparáty.

Vyskúšať môžete aj cviky na zväčšenie penisu

Vyberte si jeden z týchto spôsob. Každý jeden má svoje výhody, ale aj nevýhody. Je potom na vás, či budete chcieť užívať tabletky dlhšiu dobu, alebo budete si chcieť pomôcť ťahovým extenderom, ktorý vám penis zväčší oveľa rýchlejšie ako prírodný preparát. Váš sexuálny život sa ale zlepší a budete spokojní nielen vy, ale aj vaša partnerka. Vyskúšať môžete ešte aj cviky na zväčšenie penisu. Od tých však žiadne veľké zázraky nečakajte.

Už viac sa nehanbite za veľkosť vášho prirodzenia a robte všetko pre to, aby ste boli spokojní. Odporúčame vám nazrieť na web stránku plus4cm.com. Tam nájdete všetky prípravky na zväčšenie penisu, ale aj cviky, ktoré vám pomôžu pri zväčšovaní vášho prirodzenia.

Zdieľaj: