Ako inak môžete vyjadriť váš postoj k prírode? Napríklad brošňou!

Ako inak môžete vyjadriť váš postoj k prírode? Napríklad brošňou!

Milujete prírodu nadovšetko? Ste prvý, kto svojej kamarátke skritizuje pravý norkový kožuch? Žiadna akcia ochrany prírody vám neutečie? Váš podpis nechýba na žiadnej petícii ochrany prírody? Vieme o ďalšom spôsobe, ako sa za matičku prírodu postaviť – svoj postoj vyjadrite brošňou!

 

Zvieratá z Beskýd Vás budú sprevádzať na gala večer i na záhradnú párty!

Outfit môže byť v poriadku a podľa všetkých módnych pravidiel, môže byť i pohodlný, ale stále to nebude ono, pokiaľ nevsadíte na jedinečnosť detailu. Obľúbeným detailom každého dámskeho outfitu je bez pochýb brošňa – známa už u našich predkov. Brošňa môže byť vyrobená z rôznych materiálov – z drahého i obyčajného kovu, z látky, z plastu, z dreva… a práve drevenou brošňou môžete zároveň ozdobiť svoj outfit, okúzliť a vyjadriť svoj postoj k prírode. Áno, toto všetko drevené brošne BeWooden dokážu! Kolekcia „Zvieratá z Beskýd“ ozdobí šaty, blúzku i sako, pobaví svojich nositeľov i ostatných účastníkov akcie a podelí sa o hlbší zámer, ktorým je ochrana nielen prírody Beskýd. V kolekcii nájdete hlavných obyvateľov beskydských hájov a lesov – vlka, medveďa, líšku, zajaca a srnu. Ako doplnok vášho šatníka si ich môžete zaobstarať jednotlivo alebo i ako celú kolekciu. Do práce, na gala večer alebo napríklad i na obyčajnú záhradnú párty vás môže sprevádzať vždy iné zviera!

Buďte originálni, darujte zviera z Beskýd

Už ste sa niekedy pokúšali zabaliť srnku ako darček? Ale čo, srnka by na narodeninovú oslavu ešte prepraviť šla… nevieme ale, ako by ste si poradili s takým medveďom! Nebojte sa! Naša drevená móda vás takémuto riziku rozhodne nevystaví. Mašľu na krk nemusíte viazať ani medveďovi, ani vlkovi, stačí keď ich uviažete na škatuľku štýlovej drevenej brošne. Tú však dodávame v atraktívnom balení, takže sa zaobíde i bez mašle. Ak má oslávenec vzťah k prírode, k jedinečnej móde alebo k všetkému dohromady, sú drevené brošne perfektným tipom na darček.

A ako svoj postoj k prírode vyjadríte vy?

 

Zdieľaj: