3 dôležité informácie, ktoré by mali zaujímať každého začínajúceho podnikateľa

3 dôležité informácie, ktoré by mali zaujímať každého začínajúceho podnikateľa

Rozhodli ste sa skončiť v starom zamestnaní, máte nápad a chceli by ste začať podnikať? Ak áno, prečítajte si pár dôležitých informácií, ktoré vám ako začínajúcemu podnikateľovi výrazne pomôžu rozbehnúť biznis bez zbytočných chýb.

  1. Neplaťte vysoký nájom za kancelárske priestory a hľadajte si virtuálnu kanceláriu

Ak vás od podnikania odrádzajú drahé kancelárske priestory, bez ktorých si vykonávanie svojej podnikateľskej činnosti ani len neviete predstaviť, zvoľte si jednoduchší spôsob, a to kúpte si virtuálnu kanceláriu. Táto služba ponúkne vašej firme lukratívnejšiu adresu v Bratislave, čím vám navýši počet klientov a tým pádom aj zisk. Neplaťte zbytočne za priestory, ktoré na začiatku vášho podnikania v podstate ani len nevyužijete.

  1. Máte možnosť vyhnúť sa plateniu vysokých daní

Ak sa chcete vyhnúť plateniu vysokých daní, máte jednu skvelú možnosť, ako sa jej vyhnúť– založte si offshore spoločnosť vo Veľkej Británii. Británia patrí k najvyspelejším krajinám v Európe a má stabilnú ekonomiku, o ktorej môže Slovensko zatiaľ len snívať. Offshore spoločnosti sú vlastne spoločnosti v daňových rajoch, čiže v krajinách, kde je daňová záťaž nulová, resp. minimálna v porovnaní so Slovenskom.

Okrem Veľkej Británie vám odporúčame poinformovať sa o offshore spoločnostiach na Seychelách. Seychely nie sú len dovolenkový raj, ale i daňový raj. Výhodou offshore spoločnosti na Seychelách je najmä jej rýchle zakladanie, 0% dane a nízke poplatky za vedenie spoločnosti.

  1. Dajte s založiť vlastnú s.r.o.

Ak vás nezaujala ponuka offshore spoločností, ale chcete mať svoju spoločnosť registrovanú na Slovensku, odporúčame vám zakladanie s.r.o. alebo a.s. zveriť skúseným odborníkom, ktorí majú prax v zakladaní spoločností a za vopred dohodnutý poplatok vám všetky potrebné dokumenty nachystajú a následne odovzdajú príslušným úradom. Všetko za vás vybavia.

 

 

Zdieľaj: