Zbavte sa bolestí svalov a šliach natrvalo

Zbavte sa bolestí svalov a šliach natrvalo

Bolesti šliach a svalov môžu trápiť každého aktívneho športovca alebo starších ľudí. Tieto bolesti je ťažké identifikovať, odhadnúť zdravotný problém je komplikované. Bolesti šliach a svalov môžu byť jednorazové, ale môžu sa aj opakovať.

Bolesti šliach a svalov je možné rozdeliť na tie, ktoré súvisia s preťažením svalov a šliach a na tie, ktoré majú zdravotnú príčinu. Patrí sem napríklad reuma, hormonálne poruchy, neurologické ochorenie… príčin je oveľa viac.

Aby ste sa zbavili bolesti, môžete vyskúšať samoliečbu. Okrem rôznych krémov či tabletiek môžete využiť praktické ortézy pre športovcov. Samoliečba môže zlepšiť stav a odstrániť bolesť.  Človek sa tak môže naďalej bez akéhokoľvek obmedzenia venovať športovým aktivitám a rovnako tak je to praktické pre starších ľudí, ktorý môžu mať tiež neobmedzený pohyb a venovať sa tak svojim obvyklým aktivitám.

Preťaženie zvyčajne nebýva dramatické a významne neobmedzuje, kvalitne zvolenými ortézami je liečba veľmi účinná.

Váš doktor by vám mal odporučiť vhodné ortézy, alebo si môžete potrebné informácie nájsť na internete.

Rehatech ponúka športové ortézy, ktoré sú určené pre rôzne časti tela. Sú vyrobené v spolupráci so špičkovými odborníkmi a testované profesionálnymi športovcami. Výsledky liečby sú tak v porovnaní s podobnými produktmi oveľa rýchlejšie, a liečba býva účinnejšia.

Na zápaly šliach, ktoré trápia väčšinu populácie vám antibiotiká nepomôžu. Jediným účinným spôsobom liečby je kľudový režim a využívanie kvalitných ortéz Rehatech.

Zdieľaj: