Vyberte si spoľahlivú miešačku

Vyberte si spoľahlivú miešačku

Miešačky sú súčasťou každej stavby. Miešačka sa používa v náročných podmienkach a preto musí byť jej konštrukcia pevná a odolná. Od miešačky sa očakáva, že bude správne miešať cement a vo výsledku tak získate konzistentný produkt. Aby bola vaša stavebná práca rýchla a kvalitná, potrebujete si vybrať spoľahlivú miešačku.

Levior je výrobca kvalitných miešačiek. Levior má v ponuke rôzne veľkosti stavebných miešačiek, čo vám umožňuje vybrať správny typ a veľkosť aj pre vašu stavbu.

Veľkosť miešačky

Prvá vec, ktorú treba pri nákupe miešačky betónu zohľadniť, je ideálna veľkosť. Kapacita miešačky určuje, koľko betónu je možné zmiešať naraz, a teda, ako produktívna je miešačka. Vo všeobecnosti sa veľkosť pohybuje od 2 do 5 metrov kubických. Nie vždy však platí, že čím väčšia tým aj lepšia. Po prvé, čím väčšia je miešačka betónu, tým menej bude mobilná. Pre menšie práce, ktoré nevyžadujú toľko kapacity, môže byť lepšie zvoliť miešačku s menšou veľkosťou. Ak však pracujete na veľkej stavbe, určite je pre vás lepšia výkonná a veľká stavebná miešačka.

Napájanie

Rýchlosť miešačky betónu závisí od použitého motorového zariadenia a ovplyvňuje konzistenciu finálneho produktu spolu s tým, ako dlho bude trvať správne premiešanie cementu. Pre prácu v profesionálnej kvalite sa odporúča zvoliť si jeden s výkonným motorom. Využitie výkonnejšieho motora bude znamenať konzistentnejšiu a homogénnejšiu zmes v kratšom čase.

 

Zdieľaj: