Univerzálne čističe a ich využitie

Univerzálne čističe a ich využitie

Univerzálny čistič (APC) je vysoko efektívny viacúčelový čistič, ktorý si poradí s najsilnejšími nečistotami , škvrnami, mastnotou a špinou. Je vhodný na čistenie auta v interéri aj v exteriéri. Z autokozmetiky sú univerzálne čističe veľmi oblúbeným produktom.

Môže sa použiť na čalúnenie , kožu, plasty, gumu, vinyl alebo motorový priestor. Avšak tieto čističe je potrebné správne nariediť, pretože každý povrch potrebuje odlišný pomer riedenia na jeho efektívne vyčistenie. Vďaka svojmu zloženiu po použití nezanecháva žiadne stopy, sfarbenie alebo nepríjemný zápach. Niektoré čističe dokonca zanechajú aj príjemnú arómu, ktorá prevonia napríklad celý interiér vozidla. Aj napriek svojej silnej účinnosti sú univerzálne čističe bezpečné pre všetky povrchy. Nezabudnite, že produkt by nemal zaschnúť, pretože by sa mohli objaviť nechcené škvrny a bolo by potrebné to vyčistiť znova.

Sú výbornou pomôckou v prípade , že už nemáte žiadny zvyšný čistič ako napríklad, čistič kože, čistič interiéru, odmastňovač laku alebo čistič diskov.

Tento produkt z autokozmetiky by nemal chýbať nikomu vo svojej výbave pre kvalitnú starostlivosť o auto.

Zdieľaj: