Rekonštrukcia a stavba šikovne

Rekonštrukcia a stavba šikovne

Hľadáte potreby pre majstrov? Ak ste profesionálny majster, domáci kutil alebo si plánujete urobiť sami doma rekonštrukciu, určite by ste sa mali zaujímať o moderné postupy pri rekonštrukčných prácach.

Tak ako sa menia požiadavky na interiérové vybavenie, menia sa aj použité technológie a použité materiály. Čo sa však nikdy nemení, je požiadavka na kvalitne odvedenú prácu od profesionálneho majstra, alebo domáceho kutila.

Najmä pokládka dlaždíc a obkladov si vyžaduje prácu skutočného odborníka. Určite ste sa aspoň s počutia stretli s hororovým rozprávaním o nekvalitne položenej dlažbe či kachličkách v kúpeľni.

Existujú však inovatívne nápady, ktoré uľahčujú prácu majstrom a konečný efekt ich práce je tak vynikajúci.

Pre pokladačov dlažby a kachličkárov bol navrhnutý systém „Levello“. Tento kompaktný systém zostavený s kliešti a presných klipov umožňuje presnú pokládku dlaždíc a kachličiek aj pre menej zdatného majstra.

Inovatívny produkt „Levello“ vynikajúco fixuje pokladaný materiál, čo zrýchľuje samotnú pokládku. To oceníte pri rekonštrukčných prácach, kedy už nemusíte niekoľko dní obchádzať majstrov. Tí svoju prácu zvládnu oveľa rýchlejšie v porovnaní s tradičnými postupmi. Výsledný vzhľad bude tiež vynikajúci. Vy sa tak môžete tešiť na pekné nové bývanie pri stavbe alebo rekonštrukcii bývania.

Leveling systém „Levello“ je cenovo dostupná pomôcka, ktorá šetrí čas a peniaze pri stavbe a rekonštrukcii. Majster zvládne oveľa viac práce a zrýchľuje sa tak čas do odovzdania skvele zvládnutej práce.

 

Zdieľaj: