Poznáte v čom spočíva výnimočnosť tastingu a degustácie? My vám to prezradíme

Poznáte v čom spočíva výnimočnosť tastingu a degustácie? My vám to prezradíme

Pripravujete teambuilding, večierok pre firmy alebo iné spoločenské podujatie a neviete sa rozhodnúť či tasting je dobrou voľbou na spestrenie programu? My hovoríme áno, toto je presne to, čo vaši hostia počas degustácii rôzneho druhu alkoholu alebo jedál môžu zažiť.

Chuť, tak ako hudba, je častokrát spájaná s emóciou. V prípade, že si zvolíte tasting na spoločenskom podujatí, prinášate ľuďom emóciu a nový zážitok. Vyskúšajú veci, ku ktorým by sa inak nedostali a ich zážitok bude umocnený, pretoeže svoje chute a zážitky môžu zdieľať so svojím okolím.A táto eventová udalosť ostane v ich pamäti naozaj dlho.

Ako na správny tasting?

Eventová agentúra v Bratislave sa na túto formu zážitku špecializuje. Vďaka nim môžete zažiť hneď niekoľko zmyslových zážitkov. Najdôležitejším prvkom úspešného tastingu je skúsený lektor. Tento človek vás sprevádza celou degustáciou a ponúka vám kvalifikovaný výklad o produktoch, ktoré v danom momente ochutnávate. Riadenú degustáciu si vďaka profesionalite užije naozaj každý a naviac sa dozvie o produktoch oveľa viac.

Tasting môže byť aj v neriadenej forme, kde hostia samovoľne môžu ochutnať produkty. Tu ide najmä o prezentáciu novej značky, ktorú chcete dostať do podvedomia ľudí.

Tasting v Bratislave, aké máte možnosti?

Najbežnejší tasting v Bratislave, ktorý vám vie eventová agentúra Eventlads zabezpečiť na vami organizovanej spoločenskej udalosti je Whisky tasting, Rum tasting alebo tasting destilátov. Toto sú najbežnejšie riadené či neriadené degustácie. Najbežnejšie a zároveň najobľúbenejšie. So skúseným lektorom sa hostia dozvedia veľa nových a zaujímavých informácii, ktoré doteraz o rume, whisky či destilátoch netušili.

Avšak eventová agentúra v Bratislave vám dokáže zabezpečiť aj tasting ginov, tequily, brandy či vín. Je len na vašej fantázii, čo by ste svojim hosťom chceli odprezentovať. Profesionálny tím agentúry so skúsenými lektormi a someliérmi sa už postarajú o skutočný zážitok.

Zdieľaj: