PocketBook Touch HD 2 Ruby Red

PocketBook Touch HD 2 Ruby Red

Vlajková loď a bestseller značky PocketBook Touch HD 2 je teraz k dispozícii aj v rafinované rubínovej farbe.

Pre PocketBook sa stalo dobrou tradíciou, ponúknuť zákazníkom svoje vlajkové modely v elegantnej príťažlivej rubínovo červenej farbe. Model PocketBook Touch HD 2 nie je výnimkou. Farebné prevedenie Ruby Red rozširuje náš produktový rad, hneď vedľa klasickej tmavo hnedej farby.

Model PocketBook Touch HD 2, ktorý bol predstavený na konci roku 2017, ponúka všetky najnovšie trendy v oblasti elektronického čítania. Spolu s dokonalými vlastnosťami displeja a audio funkciami ponúka PocketBook Touch HD 2 Ruby Red aj SMARTLight, ktorý zaručuje optimálnu rovnováhu svetla pre harmonické čítanie vo dne aj v noci.

Technológia SMARTlight umožňuje nastaviť nielen jas, ale aj teplotu farby nasvietenia displeja. V automatickom režime ponúka SMARTlight najlepšiu voľbu rovnováhy intenzity svetla a teploty vzhľadom k dennej dobe a ľudskému biorytmu.

Pre model PocketBook Touch HD 2 bola uvoľnená najnovšia softwérová aktualizácia 5.17.1409, ktorá umožní čitateľom vytvárať osobné profily a naplánovať tak intenzitu a teplotu nasvietenia displeja pre ľubovoľnú dennú dobu v závislosti na osobných preferenciách a dennom pláne. Systém umožňuje vytvorenie ľubovoľného počtu takýchto užívateľských profilov.

Čítačka je vybavená infračervenou multisenzorovou dotykovou obrazovkou E Ink CartaTM s rozlíšením HD (1072 x 1448) a 300 DPI, zaručujúcou vysoký kontrast a dokonalú ostrosť zobrazenia. Integrované audio funkcie ponúkajú možnosť počúvať audioknihy, alebo počas čítania vychutnávať hudbu.

Čítačka je vybavená 8 GB vnútornou pamäťou a slotom pre kartu microSD (až 32 GB) pre uloženie rozsiahlej digitálnej knižnice a kolekcie audiokníh. PocketBook Touch HD 2 Ruby Red podporuje 17 najpoužívanejších formátov e-kníh bez nutnosti konverzie a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG, TIFF). Vďaka vstavanému Wi-Fi adaptéru a službám Dropbox, Send-to-PocketBook, PocketBook Sync a PocketBook Cloud sa do zariadenia ľahko a rýchlo doručí elektronický obsah bez nutnosti pripojenia k počítaču.

Odporúčaná maloobchodná cena: 150 EUR

Zdieľaj: