Ochráňte svoj automobil s gumovými rohožami

Ochráňte svoj automobil s gumovými rohožami

O autíčko sa treba starať najlepšie ako vieme, pretože ono je s nami na každej dlhej ceste za dobrodružstvom a vždy nás bezpečne dopraví domov za svoju rodinou. Je naším zrkadlom, ale aj jeho interiér by mal byť preto ukážkový. S gumovými rohožami do auta sa rýchlo a jednoducho zbavíte každej špinky a navyše ochránite podlahy pred väčším poškodením či vyšliapaním.

Gumové rohože do auta

Tieto autokoberce sú tým najlepším riešením pre každého. Gumové rohože do auta sú špičkový „vynález“ pre každého praktického majiteľa vozidla, ktorý nerád stráca čas tepovaním kobercov a rôznymi inými spôsobmi čistenia. Zbavujú nás zbytočných nervov a uľahčujú život už len tým, že je o ne minimálna starostlivosť. Chytím, vyprášim a je upratané! Pri väčšej špine stačí iba silný prúd vody a nečistoty zmiznú samé. Ľahké ako facka! Zvládne to každý, dokonca aj malé dieťa.

Všetci až pridobre poznáme – vraciame sa z väčšieho nákupu a pri silnejšom a náhlom zabrzdení sa už len chytáme za hlavu, koľko vajíčok „padlo za obeť“ v kufri, alebo hádame, čo sa asi tak vysypalo tentokrát. S gumovými rohožami sa však veľmi rýchlo presvedčíte, že žiadny problém nie je taký veľký ako sa na prvý pohľad zdá. Praktický materiál, z ktorého sú vyrobené nás „zachráni“. A my sa môžeme o to skôr venovať iným zábavným činnostiam, pretože tepovanie k nim rozhodne nepatrí, že?

Gumové rohože pre všetky typy áut

Taká či onaká značka, malé a či veľké – na veľkosti nezáleží. Dobre známa veta, ktorá má svoje použitie na veľa spôsobov. V tomto prípade ale vedzte, že sa stále bavíme o gumových rohožiach, ktoré viete využiť v každom type vášho „miláčika“. Popýšte sa pred všetkými, akí praktickí viete byť. Kúpte si rohože dopredu, dozadu a nezabudnite ani na kufor, pretože to je práve to miesto, ktoré vám vie spôsobiť najviac vrások. Najvyužívanejšia časť auta, ktorá slúži na prepravu najrôznejších vecí a niekedy aj zvierat. No a takí chlpáči tam teda vedia narobiť pekné „poriadky“ a vône…

Ochráňte sa pred vodou

Keď prší a leje sa – vtedy sú gumové rohože na nezaplatenie. Môžete im plne dôverovať, že vaše vozidlo s nimi bude ochránené pred vodou, vlhkosťou i blatom. Opäť veľmi rýchlo a ľahko dokážete so špinavých rohoží v aute spraviť akoby nové. Je fajn mať takúto „poistku“ a udržiavať tak interiér auta v pohode. Sú protišmykové, a teda výborne sa s nimi šoféruje a vyvýšené okraje zaručujú dokonalú ochranu a perfektne „sadnú“ ako na mieru. Nekĺžu sa, nepohybujú. S gumovými rohožami do auta máte na pekných pár rokov postarané o čistotu a ušetríte nemalé množstvo peňazí.

 

Zdieľaj: