Dezinfekcia: zdravo a bezpečne

Dezinfekcia: zdravo a bezpečne

Časté umývanie rúk vodou a mydlom a používanie dezinfekčných prostriedkov sú základom pokračujúceho boja proti šíreniu vírusu Corona. Snáď nikdy v minulosti nebola potreba kvalitnej a spoľahlivej dezinfekcie tak naliehavá.

Vytváranie čistého, zdravého a bezpečného prostredia je dôležité za všetkých okolností. Je to dôležité pre domácnosti ale aj akékoľvek verejné alebo súkromné budovy. Každý kto vstúpi do priestoru by mal byť spoľahlivo chránený pred choroboplodnými zárodkami a baktériami, ktoré sa môžu šíriť z jednej osoby na druhu.

Kvalitné a špecializované dezinfekčné prostriedky pomáhajú znižovať riziko ochorenia. V špinavom a len bežnými čistiacimi prostriedkami čistené priestory, sú miestom, kde sa darí choroboplodným zárodkom, baktériám, vírusom a patogénom.

Moderné dezinfekčné prostriedky sú najlepšou voľbou.

Dezinfekčné prostriedky STÉRIDINE inaktivujú patogény a pritom nepoškodzujú životné prostredie. Dezinfekcia STÉRIDINE spĺňa najnáročnejšie kritéria a preto je odporúčaná obzvlášť citlivým ľudom, ktorí trpia najrôznejšími alergiami a inými reakciami.

Práve teraz je mimoriadne dôležité, aby boli vaše domácnosti a komerčné objekty udržiavané čisté a hygienické. Dôkladná dezinfekcia povrchov dezinfekčnými prostriedkami STÉRIDINE by mala byť samozrejmosťou.

Infekčné choroby, ako je COVID-19, môžu prežiť na povrchoch z nehrdzavejúcej ocele až 72 hodín, a preto pri nesprávnej dezinfekcii môžu predstavovať obrovské riziko pre zdravie a bezpečnosť. Dezinfekcia nepozná kompromisy. Dezinfekcia musí byť kvalitná a bezpečná. Vyberte si preto overenú dezinfekciu STÉRIDINE.

Zdieľaj: