Ako vybrať obraz do vašej obývacej izby

Ako vybrať obraz do vašej obývacej izby

Prinášame vám typy pri výbere obrazu pre vašu obývaciu izbu.

Obývacia izba je hlavným priestorom v dome. Je to miesto, kde sa stretáva rodina a je miestom priateľských stretnutí.

Či už je štýl vašej obývačky, formálny, neformálny alebo poloformálny, je účelom, aby bola obývačka navrhnutá tak, aby ste sa vy, vaša rodina a priatelia cítili príjemne. Obývacia izba je miestnosť, ktorá si musí obsahovať dávku umenia.

Prečo je obraz dôležitý pre vašu obývaciu izbu?

Umenie prináša charakter do miestnosti. Jeho farby, textúra, definícia a osobnosť pridáva charakter do miestnosti. V závislosti od druhu umenia, ktorý si vyberiete, môžete získať moderným, alebo klasický vzhľad obývacej izby.

Obraz takisto vyjadruje vaše názory a životné hodnoty. Je to okno do vašej osobnosti: Či už ste milovník zvierat alebo nadšenec prírody, zábavu milujúci človek alebo tajomný človek, máte nenaplnené túžby…, váš výber obrazu výrazne definuje vašu osobnosť!

Umenie je najuniverzálnejší spôsob vyjadrovania. Môžete experimentovať s rôznymi veľkosťami, kombináciami, rámom… a by ste mohli vytvoriť úžasný príbeh.

Tu sú cenné tipy pre výber obrazu pre vašu obývaciu izbu:

Správnou pozíciou umeleckého diela je miesto, kde sa k miestnosti pridáva hodnota. Musí mať vizuálnu prístupnosť a správne množstvo svetla. Musíte správne určiť orientáciu v závislosti od steny, na ktorú sa rozhodnete obraz umiestniť.

Umelecké dielo musí dopĺňať váš dekor a jeho farebnú schému a spájať sa  s ním, alebo vytvárať kontrast, aby vyniklo.

Zdieľaj: